Kurumsal Seyahat - Sonar Tour

sonar tour logo
sonar tour
İçeriğe git

KURUMSAL SEYAHAT YÖNETİMİ


Toplantı ve Organizasyon Yönetimi (MICE)
Kişisel ya da grup olarak aklınızdan geçirdiğiniz her türlü organizasyonda biz yanınızdayız. Dünyanın dört bir yanını kapsayan lokasyon bilgimiz ve her türden toplantıların yönetimi konusundaki deneyimimizle sizinleyiz. Boyutu ve kişi sayısı hiç önemli değil.Yurt içi ve yurt dışında katılmak ya da düzenlemek istediğiniz aktivitelerinizi planlıyor ve uyguluyoruz. Memnuniyeti odak noktamızda tutuyoruz.

Teşvik Gezileri
Çalışanlarınızın performans grafiklerini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve bilgi seviyelerini arttırmak ve bunu onlara bir ödül şeklinde sunmak… Konu bu olunca, en mantıklı seçim teşvik gezileri. Dünya büyük bir gezegen. Sayısız lokasyonda binlerce konaklama noktası var. Birini seçin ve gezinizin konseptini belirleyin. Kültürel turlar, eğlence, bütçe, profil ve takvim gibi detaylarıysa bize bırakın.

Bayi Gezileri
Kurumun tüm bileşenlerini bir araya toplayıp koordinasyonu arttırmak zor bir uğraş. Belki de daha önce birbirini hiç görmemiş çok sayıda insanı ortak hedefe yönlendirmek oldukça güç. Üstelik öyle bir toplantı olmalı ki bu, hem tam istendiği gibi bir bağ kurulsun hem de olabildiğince keyifli geçsin. İşte, Sonar Tour’un farkı burada ortaya çıkıyor. Gezi öncesi süreçte amaçlar doğrultusunda yaratıcı öneriler sunuyor, bütçe ve lokasyona birlikte karar veriyoruz. Daha sonra konuklarımızı, dünyanın en ilginç yerlerini görmeleri için profesyonel ekibimize teslim ediyoruz. Sizlerse turun ne kadar keyifli ve verimli geçtiğini gelişmiş raporlama sistemimizin verilerini incelediğinizde görüyorsunuz.

Kongre Katılım Hizmetleri
Sektörünüz ne olursa olsun, hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin, dünyanın birçok noktasında işinizle ilgili kongre ve fuarlar düzenleniyor. İster siz katılın isterseniz davet ettiğiniz konuklar katılsın, organizasyona dair hiçbir şeyi düşünmenize gerek yok. Bizler bu konuda da yanınızdayız. Her çeşit kongre ve fuara katılımınızla ilgili kayıtlarınızın yapılması, uçak bileti ve vize alımı gibi işlemlerinizi sizin adınıza yürütüyoruz.

Ürün Lansmanları
Kurumunuzun, yeni ürünlerini tanıttığı lansmanların altından başarılı bir şekilde kalkmak tam bir takım oyununu gerektiriyor. Konunun uzmanı çalışanlarımız, stratejik iş ortağı anlayışıyla, sizlerle birlikte bir ekip oluşturup verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hedefe uygun mekan belirleyerek ürünü yansıtacak şekilde hazırlıyorlar. Bu noktadan sonrası süsleme, catering, sanatçı, animasyon gibi başlıkların belirlenmesine kalıyor. Bu başlıklar da konunun içeriğine göre detaylandırıldıktan sonra ürününüzü tanıtmak için tamamen hazırız. Lansman günü Sonar Tour’la çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız!
Kurumsal Seyahat Yönetimi
Türkiye’de kurumsal seyahat yönetimi uzmanlığı ve yıllardır süren global deneyime sahibiz. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlardan ve bir bölümü de çok uluslu şirketlerden oluşmaktadır. Seyahat maliyetlerinizin düşürülüp servis kalitenizin ölçülebilir şekilde yükseltilmesi ve raporlamalar kurumsal seyahat yönetimin parçalarıdır.

 • Müşteri yönetim danışmanlığınızı bizzat biz yapıyoruz. Çünkü seyahat olgusunun her ayrıntısını biliyoruz.Dolayısıyla seyahat politikanızı oluştururken ilk desteğinizi bizler veriyoruz
 • Online raporlar: Güvenlik ihtiyaçlarınız için çalışanlarınızın, arzu ettiğiniz tarihte nerede olduklarını görebileceğiniz raporlar dahil, aramızdaki tüm operasyon ve ticari ilişkiyle ilgili detayları birçok kırılımda kendiniz alabiliyorsunuz
 • Kimin, nereye ne kadar ödeyerek uçtuğunu;
 • Biletlerinizdeki KDV ve vergi tutarı;
 • Hangi hava yollarını kullanıldığı;
 • Kazanılan veya kaybedilen tasarrufun sebeplerini;
 • Seyahat prensiplerinizin ne kadar uygulandığını;
 • Değişiklik ve iadelerden kaynaklı ceza tutarlarını;
 • Seyahat planı ve yanlış satın almadan kaynaklanan zararları online raporlardan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
 • Kurumlara özel online seyahat - rezervasyon siteleri sayesinde, deneyimli bilgi işlem ekibimiz size özel çözümler üretiyor.
 • 7/24 acil durum telefon hattı ve çağrı merkezlerimize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.
 • Vize koordinasyon hizmetimizle, kurumsal müşterilerimizi vize ihtiyaçları konusunda bilgilendiriyor, mümkün olan elçilik ve konsolosluklarla vize başvurularını koordine ediyor ve müşterilerimize kişisel refakat ediyoruz.
 • Dünya çapında avantajlı otel fiyatları sağlıyoruz. Kurumunuza özel global fiyatları kullanarak rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.
 • Memnuniyet değerlendirmelerini çok önemsiyoruz. Sizden aldığımız dönüşlerle her gün daha iyiye gidiyoruz.

Diğer Kurumsal Hizmetler

REZERVASYON HİZMETLERİ
IATA havayollarının iç ve dış hat uçak biletleri ile kullandığımız  rezervasyon sistemleri sayesinde internet üzerinden istediğiniz yere  uçmanız ve yolculuğa dair temel ihtiyaçlarınızı rezerve etmeniz mümkün. Antalya ve İzmir’deki ofislerimizle  sizleri istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yolculuğa başlamadan önce, otel seçeneklerimiz arasından istediğinizi seçip yer ayırtabiliyor;  seçkin firmalardan araba kiralayabiliyorsunuz. Tüm bunların en kolay  yolu Sonar Tour.

VİZE HİZMETLERİ
Vize koordinasyonunuzu seyahatinizle birlikte koordine ediyoruz.  Akredite olduğumuz tüm elçilik ve konsolosluklarda mümkün ise işlemleri  sizin adınıza yürütüyor veya evrakınızı hazırlıyoruz. Bunu yaparken  paylaştığınız bilgilerin gizliliği ve güvenliğine dikkat ediyor, tüm  işlemleri kayıt altına alıyoruz. Sonar Tour’da departmanlardan biri de Vize Departmanı. Bu bölümde çalışan arkadaşlarımız, bütün konsolosluklarda kurumumuzun güvenilirliğini  sağlayarak ulaştılar uzmanlıklarına. Bu uzmanlar grubunuz için gereken  bütün vizeleri kolaylıkla almanız için varlar.

24 SAAT HİZMET
Yanınızda olmaya söz verdiğimize göre bunu aralıksız olarak  yapmalıyız. Yurt içinde size vereceğimiz özel cep telefonu numaralarını  tuşlayacaksınız ve herhangi bir saatte gereksinimlerinize karşılık  alacaksınız.

IMPLANT OFİSLER
Yıllık bilet cirosu belirli miktarı aşan müşterilerimizin iş yeri  bünyesinde ofisler açarak hizmetimizi bir üst kademeye taşıyoruz. Bu  durum, harcamalarınızı ve seyahat planlarınızı ayarlarken kurumunuza  uygun çözümler oluşturmanızı sağlıyor.
YEREL HİZMETLER YÖNETİMİ

INCOMING VE YURT İÇİ REZERVASYON HİZMETLERİ
Yeni bir ülkede yepyeni bir deneyim yaşamanın keyfi kadar zorlukları  da oldukça fazla. Ancak aşılmaz zorluklar değil bunlar. Bireysel ya da  grup olarak ülkemize gelen misafirlerimize verdiğimiz hizmetlerle bu  zorlukların üstesinden geliyoruz. Dilerseniz hazır paketlerden  yararlanın, dilerseniz bütün seçenekleri sunarak size özel program  yaratalım. Her koşulda, gün geçtikçe güçlenen ekibimiz ve Türkiye’nin  her noktasına yayılan iş ortaklarımızla deneyiminizi kalıcı hatıralara çeviriyoruz biz. Türkiye’nin önemli turizm merkezlerine günübirlik ya da  değil, kültür gezileri düzenliyoruz. Bunlara katılmak ya da iş  toplantılarınızdan boş zaman aktivitelerinize dek her anınızı Ülkemizin  eşsiz güzellikleriyle geçirmek sizin seçiminiz. Üstelik işe dair her  türlü birlikteliğinizi geçirebilmeniz için özel olarak hazırladığımız  tekne gezilerimiz de seçenekler arasında. Mavi yolculuklar, hatta  İstanbul, Boğaz ve adalar gezileri sizi bekliyor!

TRANSFER HİZMETLERİ
Transfer hizmetleri ile havalimanına gitmek veya karşılanmak  çok kolay. Dünyanın her yerinde istediğiniz saatte istediğiniz yerden  transferinizi gerçekleştirebiliriz. Bizi arayın, sizi veya  misafirlerinizi karşılayalım, havalimanından alalım ve otele bırakalım.  Binek, lüks, minibüs veya otobüs her türlü konforlu araçla isterseniz  yolda küçük bir panoramik tur da yapalım.
Copyright © 2020 Sonar Tour.
sonar tour
sonar tour banner
İçeriğe dön