Rezervasyon - Sonar Tour

sonar tour
İçeriğe git

ÖZEL FİYATLI OTELLER

Özel Fiyatlı Oteller

Kurumsal Otel Rezervasyonlarında En İyi Fiyatlar
antalyahotels.com online rezervasyon hizmeti sunan sitemiz servise açılmıştır. Sonartour güvencesi ile Antalya başta olmak üzere dünyanın her yerine kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.. Şirketlere özel kurumsal fiyatlı otellerimizden faydalanabilmek için sonar@sonartour.com adresimizle iletişime geçebilirsiniz.

Incoming / Yurtiçi Rezervasyon Hizmetleri
Çokuluslu şirket müşterilerimizin son yıllardaki birçok toplantısına ülkemiz ev sahipliği yapıyor.Müşterilerimizle birlikte dünyanın birçok ülkesinden gelen profesyonel iş ortak ve arkadaşlarına ev sahipliği yapmak konusunda uzmanız. Gelen kişilerin profiline, ziyaret amaçlarına ve müşterimizin bütçesine en uygun alternatifleri sunuyoruz. VIP karşılamalar, hizmetler ve öğrenci gruplarına verdiğimiz akademik içerikli organizasyonların yanı sıra yurt dışından gelen basının ev sahipliğini de biz yapıyoruz. Bununla bitmiyor, uluslararası iş ortaklarımızdan gelen tüm Türkiye’deki yerel hizmetleri ve münferit turları da keyifle organize ediyoruz.

Yurt İçi Rezervasyon Hizmetleri
Kurumsal ve münferit müşterilerimizin yurt içindeki otel transfer, araç kiralama organizasyonlarını rekabetçi fiyatları, sektör bilgimiz ve tecrübeli personelimizle seyahat politikanıza uygun biçimde gerçekleştiriyoruz. Online mutabakat ve raporlama hizmetleri sunuyoruz.
Copyright © 2020 Sonar Tour.
sonar tour
sonar tour banner
İçeriğe dön